Antykwarioosz.pl to wyszukiwarka przeszukująca strony polskich antykwariatów.

Szukasz używanych lub po prostu tanich książek, a nie masz czasu szperać na dziesiątkach stron internetowych?
Antykwarioosz już 77 antykwariatów odwiedził za Ciebie.
Najczęściej wyszukiwane:


Czym jest Antykwarioosz.pl

Antykwarioosz.pl to wyszukiwarka przeszukująca strony polskich antykwariatów.

Szukasz używanych lub po prostu tanich książek, a nie masz czasu szperać na dziesiątkach stron internetowych, z których zresztą większości po prostu nie znasz? Antykwarioosz już odwiedził je za Ciebie.

Stworzyłem go, by ułatwić poszukiwania sobie samemu, ale okazało się, że przydaje się także innym. Sprawdza się też doskonale w pracy bibliotekarskiej (zakup książek).

Antykwarioosz pokazał mi, że nie wszystkie książki można znaleźć w powszechnie znanych serwisach aukcyjnych, a ponadto - że w bardzo wielu przypadkach w antykwariatach można je kupić taniej i przy niższych kosztach wysyłki.

Ok. 2/3 adresów pochodzi z wykazu na stronie http://www.b-files.prv.pl. Wykaz ten został przejrzany pod kątem aktualności i uzupełniony. Pełna lista przeszukiwanych adresów znajduje się tutaj.

Wyszukiwarka nie uwzględnia księgarń internetowych nie mających charakteru antykwariatu, jako że ich bazy są i tak wysoko indeksowane w Google, a ideą projektu jest ułatwienie dostępu do pozycji trudnych do znalezienia. Nie uwzględnia również antykwariatów nie-wysyłkowych i - co oczywiste - takich, które nie publikują swojej oferty na stronie internetowej.

Projekt Antykwarioosz.pl ma charakter niekomercyjny i nie jest w żaden sposób powiązany z którąkolwiek z witryn prezentowanych w wynikach wyszukiwania. Za wyniki wyszukiwania nie ponosimy odpowiedzialności.